KÍVÁNSÁGLISTA

Mire van most szükségünk?

Az osztályunkon lévő transzplantált betegek gyógyulásához, orvosaink és ápolóink napi munkájának kényelméhez szeretnénk beszerezni az alábbi tárgyakat. Új osztályrészünk megnyitásához pedig nagyobb szükség van Rád, mint valaha!

Kérjük, ha teheted támogass minket ezek megvásárlásában és tegyük szebbé együtt az osztályt!

Kívánságlista

Miután rákattintottál a gombra, a rendszer átirányít a Stripe nevű közkedvelt fizetési szolgáltató biztonságos fizetési felületére. Add meg az adataidat és a szükséges kártyaadatokat, majd kattints a fizetés gombra. Ne felejtsd el az SMS-ben kapott kóddal vagy mobilalkalmazásban jóváhagyni a fizetést! Mi pedig a beérkezett összegből megvásároljuk a szükséges eszközöket.

Ha inkább átutalással támogatnál, természetesen arra is van lehetőség.

A számlaszámunk: 10102086-76677300-02000002

Fájdalommentes tapasz

A mondás is úgy tartja, hogy gyorsan kell lehúzni a ragtapaszt, hogy ne fájjon sokáig.De milyen lenne, hogyha ez a tapasz nem járna extra fájdalommal?

Kreatív csomagok

Hogyha egy súlyos betegségből gyógyulnál, Te mivel töltenéd szívesen az idődet?Ahány ember, annyi kívánság, viszont mi szeretnénk a lehető legtöbbet megvalósítani!

Kávéfőző

Új osztályrészünk megnyitásához hatalmas segítséget jelentene mind ápolóinknak, mind az ő betegeiknek, hogyha a közelben rendelkezésükre állnának kávégépek a felfrissüléshez.

Vízforraló

2 db vízforralóval ápolóink és a nálunk gyógyulók lehetőséget kapnának teák vagy levesek elkészítésére nagy távok megtétele nélkül.

Kenyérpirító

Osztályunk A oldalának tervezett nyitása okán végiggondoltuk mire lehetne szüksége fantasztikus ápolóinknak és betegeinknek. Egy kenyérpirítóval segíthetünk nekik a könnyű, gyors falatokat is élvezetesebbé tenni.

Színes üléshuzatok

Színes üléshuzatokkal szeretnénk a hozzánk járók kényelmét növelni és reménykedünk benne, hogy ezzel segíthetjük őket hangulatuk jobbá tételében is.

TV a kórtermekbe

Célunk, hogy minden kórtermünkbe kerüljön egy TV, ezzel is segítve betegeink pihenését, kikapcsolódását.

Falra szerelhető TV állvány

Egyik célunk, hogy minden kórterembe kerülhessen egy TV. Azonban ehhez mindenképpen szükségünk van falra szerelhető állványokra is, hiszen így tudjuk ezt helytakarékosan betegeink szobájába helyezni.

Köszönjük a támogatásodat!

Eddig számos ember támogatott minket a Stripe fizetési felület használatával, amelyeknek köszönhetően hűtőszekrényt, mikrohullámú sütőt, vízforralót, személyi mérleget tudtunk beszerezni az osztályunkon gyógyulók számára.

Amennyiben a szükséges termékek áránál több adomány gyűlik össze, a fennmaradó összeget más aktuális eszközök beszerzésére, az alapítvány fenntartására és folyamatos fejlesztésére fordítjuk. Minden támogatás a lehető legjobb helyre kerül: az osztályunkon gyógyulók és dolgozók körülményeinek javulásához járul hozzá!

Őssejt Alapítvány - kik vagyunk?

A Hematológiai és Őssejt-transzplantációs Osztály dolgozói a László kórházban.

Több mint 25 éve dolgozunk azért, hogy a rosszindulatú daganatos betegségben szenvedő és más, kizárólag őssejt-átültetéssel gyógyítható betegek életesélyeit növeljük.

Célunk a világszínvonalú gyógyítás megteremtése, a betegellátás körülményeinek javítása - egy 21. századi központ létrehozása.

Kívánságlistánkon találod azokat a fontos eszközöket, amikkel épp most a legtöbbet segíthetsz!

Dr. Lakatos Viktor, a Dél-Pesti Centrumkórház Hematológiai és Őssejt-transzplantációs Osztályának orvosa, az Őssejt Alapítvány titkára

Kövess minket facebook oldalunkon és tudd meg, mi valósul meg támogatásodból!

ossejtalapitvany.hu@gmail.com