adó1

Dönts róla, hova kerül az állami pénzek egy része!

Képzeld, mi annak a budapesti kórháznak a munkatársai vagyunk, ahol az ország legtöbb csontvelő-transzplantációját végezzük, utolsó esélyt adva a betegeknek a túlélésre. Alapítványunkkal igyekszünk a nálunk gyógyulók és szakembereink kényelmét növelni, ezzel emelve ellátásunk színvonalát.

Ezért működünk mi

Az őssejt-transzplantáció közel 40 éve alkalmazott gyógyító eljárás egyes rosszindulatú daganatos betegségek, veleszületett és szerzett csontvelő-elégtelenségek, öröklött immunhiányos állapotok és egyes anyagcsere-betegségek kezelésében.

Ezért vagy fontos Te is

A Te segítséged nélkül nem lenne lehetőségünk ilyen színvonalon segíteni, és minél inkább az orvoslásra koncentrálni. Köszönjük, hogy itt vagy!

Így dolgozunk

Igyekszünk javítani a műszerezettséget,  valamint a gyógyulás körülményeit osztályunkon. Emellett tájékoztató anyagokat készítünk, hogy betegeink értsék eljárásainkat, betegségük működését.

Hogyan működik az Adó 1% felajánlás?

Jelentkezz be az eSZJA felületére Ügyfélkapun keresztül.

Nyilatkozat

Itt megtalálod a NAV által elkészített adóbevallásod. Fontos, hogy az adó 1%-ról külön kell nyilatkoznod, a jobb oldali "1+1%-os nyilatkozat" blokkban.

Így találsz meg minket

Szervezet neve:
Szent László Őssejt Alapítvány

Adószámunk:
18088823-1-43

ezer

Ellátott ember évente

Orvos és ápoló

ezer

Terv a fejlődésre

Tavaly 400 csodálatos ember döntött úgy, hogy minket támogat adója 1%-ával és segít mindazokon, akik osztályunkon gyógyulnak.

Idei célunk megduplázni ezt, hogy 2024-ben már 800 Őssejt Angyal tartozzon közénk!
Ugye számíthatunk Rád?

Így segítettetek eddig...

Egy Őssejt Angyal segítségével hűtő került ennek a hematológiai betegnek szobájába, így ételt hozhat neki a családja.

Itt pedig ételt, italt tudnak melegíteni az új mikrohullámú sütő segítségével.

Ez mind apróságnak tűnik, de az osztályon gyógyulókat testileg-lelkileg felmelegíti. :)

Te is segítenél? Nézd meg hogyan!

“Választhatunk: gyógyulásunk, gyógyításunk körülményeit elviseljük, vagy javítani fogjuk?”

Dr. Lakatos Viktor

Hematológus
Kuratóriumi titkár,
Szent László Őssejt Alapítvány

Így találsz meg minket máshol.

Facebook oldalunkon érdekességeket találsz a hematológiai megbetegedések és azok gyógyításai kapcsán.

Instagram icon

Instagram oldalunkat folyamatosan frissítjük újabb történetekkel és tudástárral.